O kancelarii

 

CGO Legal Counseling jest kancelarią specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży prawniczej skutecznie doradzamy naszym klientom uwzględniając ich potrzeby, realia gospodarcze oraz zmieniające się przepisy prawne w szczególności – podatkowe. Nasze usługi świadczymy w pięciu językach: polskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim oraz niemieckim.

W naszej dotychczasowej praktyce zajmowaliśmy się m.in. szeroko rozumianymi transformacjami spółek obejmującymi aporty, przekształcenia przedsiębiorstw, spółek cywilnych, spółek osobowych i kapitałowych, oraz transgranicznymi połączeniami spółek. Po za bieżącym obsługą istniejących podmiotów prowadzimy również postępowania likwidacyjne i upadłościowe, a także realizujemy sprawy z zakresu zwolnień grupowych.

Kancelaria zajmuje się pilotowaniem międzynarodowych transakcji, optymalizacją podatkową – w tym z udziałem podmiotów znajdujących się w jurysdykcjach offshore, reprezentacją przed organami podatkowymi w sprawach podatkowych oraz sporami sądowymi.

Nie są nam obce zagadnienia międzynarodowe – wielokrotnie pomagaliśmy klientom polskim i zagranicznym w przygotowaniu optymalnej struktury korporacyjnej i podatkowej w całej Unii Europejskiej. Posiadamy sieć partnerów – kancelarii zagranicznych, wespół z którymi jesteśmy w stanie zapewnić pomoc prawną również dla przedsięwzięć o charakterze ponadnarodowym

 

*****